Schovat
Zákaznický portál
Registrace zákazníka

Vyplnění Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny/plynu je rozděleno do 3 kroků a potrvá Vám přibližně 15 minut. Před vyplněním si připravte poslední fakturu a smlouvu Vašeho současného dodavatele, kde naleznete veškeré údaje potřebné k vyplnění této Smlouvy.
Není snadnějšího způsobu změny dodavatele, ostatní poté zbývá na nás.

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V DODÁVCE POSLEDNÍ INSTANCE (DPI): Prosíme, abyste v 2.kroku registrace vyplnili do pole Váš současný dodavatel toho dodavatele, u kterého jste byli před dodávkou poslední instance, tedy např. BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., abychom ihned poznali, že se jedná o proces změny dodavatele z dodavatele poslední instance a urychlili tím celý přechod k naší společnosti.

UPOZORNĚNÍ PRO NAŠE BÝVALÉ ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ CHTĚJÍ DODÁVKY ZNOVU OD NAŠÍ SPOLEČNOSTI: Prosíme naše bývalé zákazníky, kteří se k nám chtějí vrátit a chtějí sepsat smlouvu na dodávku energie, aby nás kontaktovali na info@elimon.cz. Rádi vám připravíme smlouvu k podpisu. Bohužel systém historicky eviduje EAN/EIC a neumožní vyplnit smlouvu online, jelikož zaznamenává duplicitu údajů, tudíž není možná registrace online.

UPOZORNĚNÍ PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY:
V případě požadavku na změnu dodavatele se změnou zákazníka v odběrném místě nebo nové připojení (montáž elektroměru/plynoměru) nás kontaktujte na zákaznické lince. Nepokračujte jednotlivými registračními kroky.

Vážený zákazníku, poskytujeme Vám předsmluvní podmínky k návrhu Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny/plynu, a to v rozsahu požadovaném § 1811 a § 1820 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění.
Předsmluvní informace
PDFPředsmluvní podmínky
Potvrzuji, že Předsmluvní informace mi byly poskytnuty před sjednáním Smlouvy, seznámil/a jsem se s nimi a souhlasím s nimi.
* povinný údaj

Základní údaje

Titul před
select
Jméno
*
Příjmení
*
Titul za
select
Telefon
*
Mobil
E-mail
*
Odběratel
Domácnost Firma
Datum narození
*
RadDatePicker
RadDatePicker
Datum zadejte ve formátu dd.mm.yyyy
 
DIČ

Adresa trvalého bydliště

Ulice
*
Číslo popisné/orientační
*
Obec
*
PSČ
*

Potřebujete poradit při registraci?

Využijte zákaznickou linku
+420 474 720 240
Nebo zadejte své telefonní číslo,
zavoláme Vám zpět
a s registrací Vám rádi pomůžeme.

Přihlašovací údaje

Přihlašovací jméno
*
Heslo
*
Kontrola hesla
*
 

Ověření uživatele

 

V rámci zkvalitnění našich služeb, bychom se Vás rádi zeptali, jak jste se o nás dozvěděli:
select