Webový portál
Přihlášení do portálu
Přihlašovací jméno
Heslo
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V DODÁVCE POSLEDNÍ INSTANCE (DPI): Prosíme, abyste v 2.kroku registrace vyplnili do pole Váš současný dodavatel toho dodavatele, u kterého jste byli před dodávkou poslední instance, tedy např. BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., abychom ihned poznali, že se jedná o proces změny dodavatele z dodavatele poslední instance a urychlili tím celý přechod k naší společnosti.

UPOZORNĚNÍ PRO NAŠE BÝVALÉ ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ CHTĚJÍ DODÁVKY ZNOVU OD NAŠÍ SPOLEČNOSTI: Prosíme naše bývalé zákazníky, kteří se k nám chtějí vrátit a chtějí sepsat smlouvu na dodávku energie, aby nás kontaktovali na info@elimon.cz. Rádi vám připravíme smlouvu k podpisu. Bohužel systém historicky eviduje EAN/EIC a neumožní vyplnit smlouvu online, jelikož zaznamenává duplicitu údajů, tudíž není možná registrace online.

UPOZORNĚNÍ PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY:
V případě Vašeho zájmu o zřízení přístupu do zákaznického portálu nás kontaktujte na zákaznické lince. Nepokračujte jednotlivými registračními kroky.

UPOZORNĚNÍ PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY:
V případě požadavku na změnu dodavatele se změnou zákazníka v odběrném místě nebo nové připojení (montáž elektroměru/plynoměru) nás kontaktujte na zákaznické lince. Nepokračujte jednotlivými registračními kroky.